Technické zařízení budov

 

S volbou nového vytápěcího systému rozhodujete o tom jak vysoké nebo nízké budou v příštích desetiletích vaše náklady na vytápění. Mimoto má vaše rozhodnutí i pozitivní nebo negativní vliv na životní prostředí.

Nároky na vytápění se v předchozích letech výrazně změnily. Díky rostoucím cenám a zvyšujícímu se uvědomnění ochrany životního prostředí je dnes v popředí stále více hospodárnost vytápění bez ztráty komfortu při zachování okolního prostředí.

Naše firma odborně instaluje česká TČ od společnosti PZP Heating a.s.

 

Orientační nabídka montáží tepelných čerpadel vzduch/voda k financování (ve formátu XLSX - Excel)

Možnosti financování:

O financování Vašeho případného projektu se postará Vladimíra Jedličková s manželem Pavlem. Ve finančních službách se pohybují déle jak 20 let, přesněji od roku 1999 a v úvěrové oblasti od roku 2002. Vzhledem k jejich dlouhodobé činnosti na trhu finančních instrumentů nabízí široké portfolio produktů v oblasti úvěrů, hypoték, pojištění a investic. Nabízené produkty důkladně analyzují. Sledují měnící se trh úrokových sazeb u úvěrů a hypoték a měnící se podmínky bank pro schválení úvěru.

Kontakt: GSM.: +420 777 199 907, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Příklady financování: 

úvěr 300tis. na 10 letúvěr 300tis. na 20 letúvěr 500tis. na 10 letúvěr 500tis. na 15 let

Dotační programy:

Možnosti dosažení dotace na Váš konkrétní projekt můžete konzultovat s naším energetickým specialistou:

Ing. Pavel Adam, Ph.D.

energetický specialista

tel.: 734 237 835

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.optimalizacebudov.cz

 

CERTIFIKÁT